26.10.2021

20:27

22.01.2015

Легкоатлетична першість - перша

Більше ста сорока учнів з Херсона, а також районних дитячо-юнацьких спортивних шкіл брали участь у перших у новому році легкоатлетичних змаганнях у нашому місті. 20 комплектів нагород були головною метою для учасників змагань. Дівчата розігрували першість у спортивній ходьбі, бігових дисциплінах, у стрибках у висоту та штовхані набивного м’яча. Переможці визначалися в двох вікових категоріях. У молодших дівчат Марія Горелова з Нової Каховки виборола два золота в бігу на тридцять та двісті метрів і ще одну у стрибках у висоту, також по одній золотій медалі у Феї Цивільської та Юлії Тюкавкіної з Херсона. У старших дівчат два золота в активі Софії Голуб (30 та 300 метрів), Ганна Горбань була кращою на дистанції 600 метрів обидві з Херсона, також чемпіонками стали Ксенія Дуденко з Нової Каховки у стрибках у висоту, Маріана Савджи з Цюрупинська у штовхані м’яча, кращою у спортивній ходьбі була Єлізавета Попова з Голої Пристані. У юнаків майже всі перші місця за херсонцями, окрім бігу на тридцять метрів, де кращим був Максим Махітка з Нової Каховки. У молодших юнаків дворазовий чемпіон Дмитро Прячик (тридцять та двісті метрів), Олександр Єрмак переміг на дистанції шістсот метрів і Іван Тімолаєв був кращим у штовханні м’яча. У старших юнаків Максим Ільєнко виграв забіг на шістсот метрів, Віталій Федоров триста метрів, Олександр Мандзюк переміг у штовханні м’яча, перспективний Генріх Іщенко переміг у секторі для стрибків у висоту, до речі на цих змагання був наш відомий стрибун в висоту Андрій Проценко, який готується до нового передолімпійського сезону.