22.10.2021

11:54

8.12.2014

Юний Спартаківець - легка атлетика

Більше ста тридцяти спортсменів з Херсона, Цюрупинська, Скадовська та Нової Каховки брали участь в легкоатлетичних змаганнях одинадцятої спартакіади Херсонщини серед юнаків та дівчат 2000 року народження та молодших.
Переможці визначалися в шести видах програми. Так в бігу на тридцять метрів у дівчат перемогла Валерія Калініа, вона випередила Лізу Барабаш та Валерію Подіваєву, які посіли відповідно друге та третє місця - всі дівчата з Херсона, у юнаків кращий час у Максима Махітько з Нової Каховки, другим був Віталій Федоров з Херсона, третій Сергій Толстой зі Скадовьска. На дистанції триста метрів кращий час у Лілії Барабаш, яка була другою на короткій дистанції, другий результат у Євгенії Ільїної з Цюрупинська, треття Діана Буренко з Херсона. У юнаків перші два місця посіли Максим Махітко та Віталій Федоров, які були кращими і на тридцяти метрах, третім фінішував Максим Ільєнко з Херсона. Дистанцію шістсот метрів краще пробігли спортсмени з Херсона, Цюрупинська та Нової Каховки у дівчат першою була Світлана Любінецька з Херсона, другий та третій результати у Яни Хісматуліної та Каріни Арутюнової з Нової Каховки, у юнаків переміг Андрій Дураєв з Цюрупинська, яки випередив Дмитра Ямпольского також з Цюрупинська та херсонця Володимира Концевого. У спортивній ходьбі традиційно кращими були представники Скадовська, дистанцію тисяча метрів у дівчат виграла Христина Ісак, другою була Настя Говенко, третій результат у світлани Громової, у юнаків на цій же дистанції переміг Владислав Басараб, другим був Віталій Бровенко, третім Юрій Голенбовський. У змаганнях зі стрибків у висоту у дівчат с результатом 135 сантиметрів перемогла Марі Горєлова з Нової Каховки, 130 сантиметрів та друга позиція у Лізи Кравченко з Херсона і третій результат 120 сантиметрів у Ксенії Дуденко з Нової Каховки. У юнаків на п'єдесталі пошани двоє херсонців, перше місце у Генріха Іщенко йому підкорилася висота 145 сантиметрів, Олександр Улей був третім - його результат 130 сантиметрів і друге місце с результатом 140 сантиметрів посів Володимир Говенко зі Скадовська. Також у програмі змагань було представлено метання м'яча. У дівчат перемогла Ксенія Дуденко з Нової Каховки, другою була Юлія Тюкавкіна з Херсона, а у юнаків кращий результат у херсонця Дмитра Кушнаренко, друге місце у В'ячеслава Березаня з Великої Лепетихи, третій результат у Сергія Скакуна з Херсона