17.10.2021

19:01

20.11.2014

Два золото та одне срібло з міста атомних енергетиків

Чемпіонат України з боксу серед молоді цього листопада відбувся в місті розташованому на березі Каховського водосховища, місті атомних енергетиків Енергодарі. Боксери 1997-98 років народження змагалися в дев'яти вагових категоріях. Збірна Херсонщини була представлена в п'яти. Три медалі завоювали наші боксери. В категорії до 69 кілограмів майстер спорту Юліан Темботов вихованець ФСО "Україна" (тренери Віктор Колесніков та Ігор Прудніков) став бронзовим призером. Ще в двох категоріях херсонці стали чемпіонами. В найлегшій вазі до 49 кг. чемпіоном України став спартаківець, вихованець Вадима Андріянова Тигран Гаспарянц, який впевнено переміг всіх свої суперників. А у вазі до 64 кілограмів сильніше всіх був ще один спартаківець, вихованець Олега Іщенко та Павла Скибинського Мирослав Іщенко. В перших двох поєдинках Мирослав вже в першому раунді перемагав нокаутом, а в інших поєдинках він перемагав з рахунком 3:0. Окрім херсонців тільки боксерам з Полтави вдалося вибороти звання чемпіонів України у двох вагових категоріях, всі інші чемпіони роз'їхалися по окремим містам. А в ці дні в Бухаресті відбувається представницький міжнародний турнір "Золотий пояс" за участю збірної України до складу якої вкотре увійшов брат чемпіона України серед молоді Мирослава Іщенко - учасник Олімпійських ігор в Лондоні, чемпіон Європи Павло Огнеслав Іщенко. Подробиці цього турніру у спортивних новинах на ВТВ плюс.