• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

14:55Телесеріал

15:45Програма "Глобал 3000"

16:15Інстинкт самозбереження

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

23.01.2022

15:04

Джерело: Журналіст – Дмитро Афанасьєв
14.10.2014

Дванадцята Універсіада

Дванадцята Універсіада Херсонщини забрала більше двохсот студентів вищих навчальних закладів області. Перший спортивний вид програми Універсіади легкоатлетичний крос. Дистанція для юнаків тисяча метрів, для дівчат вдвічі менше. Серед вузів III-IV-го рівнів акредитації у юнаків та дівчат впевнено перемогли студенти державного університету, в змаганнях юнаків друге місце у команди національного технічного, а бронза у студентів Херсонської філії національного університету кораблебудування. Студентки аграрного університету посіли друге командне місце, а трете місце у дівчат з національного технічного.
Кращою командою серед вузів першого та другого рівнів акредитації у юнаків стала команда Бериславського педагогічного коледжу, яка випередила Херсонський політехнічний, треті курсанти морського коледжу морської академії. В змаганнях дівчат два перших місця у студенток з Берислава; перше місце у команди медичного коледжу, а друге у майбутніх педагогів, бронза у дівчат з новокаховського політехнічного коледжу.
За день до кросових змагань в Херсоні відбулися зональні змагання з міні футзалу серед учнів професійно технічних навчальних закладів. З восьми команд визначилися три, які у фінальному турніру будуть сперечатися за перемогу в обласній Універсіаді.
Переможцем зональних змагань без жодної поразки стала команда комерційного училища, яка в фіналі переграла команду ВПУ-2, а третім представником Херсона у фінальному турнірі буде команда ліцею зв'язку та поліграфії.
Наступний вид змагань легкоатлетичний крос серед учнів системи профтехнавчання