26.10.2021

22:20

6.10.2014

"Кубок Скіфів" - вже четвертий

Ще минулого року організатори турніру сподівалися на те, що нинішній турнір стане міжнародним, але доведеться зачекати ще деякий час задля цього. Більше чотирьохсот юнаків та дівчат з різних регіонів нашої країни вели боротьбу за перемогу в двох вікових категоріях. Херсонські спортсмени вибороли три перших місця. Переможцями у віковій категорії 2000-2002 роки народження стали у вазі до 42 кілограмів Вадим Кучеренко, у вазі до шістдесяти кілограмів Назар Шадрін, у дівчат в найлегшій вазі до 36 кілограмів перемогла Діана Баришевська, також в активі херсонських дзюдоїстів одна срібна та шість бронзових нагород. Станіслав Брюгер був другим, Євгеній Паніч, Данила Шадрін, Владислав Романенко, Весна Гочєва, Влада Мах та Ілля Хохлов були третіми в своїх вікових та вагових категоріях. Також вдало виступили представники з інших міст Херсонщини. Олександр Шукаєв з Цюрупинська був третім серед старших юнаків, віолета Селіванович з Каховки була третьою серед старших дівчат. Серед младших юнаків бронза у Євгена Любімкова з Цюрупинська, Михайла Якушенка з Каховки та Ярослава Русака з Геничеська.

А наприкінці вересня Ужгород приймав учасників кубка України з боротьби самбо.
Херсонщину на цих змаганнях представляли вісім спортсменів. У розділі бойове самбо бронзовим призером у вазі до 57 кілограмів став Олександр Крупенькін, а у вазі до сотні Ярослав Захаров. Срібними призерами стали Мкртич Саркісян у вазі до 82 кілограмів, а у вазі понад центнер срібло у Олексія Чумака. Також бронза в активі Віктора Казакова у вазі до дев'яноста кілограмів