06.12.2021

08:32

3.10.2014

Шостий рейтинговий

Останній турнір зібрав більше двадцяти тенісистів, які складають еліту аматорського тенісу півдня України. Вдало на цьому турнірі виступили ті гравці, які знаходяться у верхній частині рейтингу. Так без поразок до фіналу дійшли Іван Бебко та Нікита Шкіндер, якщо для Івана це був другий фінал у рейтинговому турнірі то Нікита вперше став фіналістом. У півфіналах учасники головного матчу переграли тих, хто вже не раз грав у півфіналах, та знає що таке гра у фінальному матчі, але цього разу вони задовольнялися лише матчем за призове місце. В першому півфіналі Іван Бебко переграв Дмитра Червинського, для якого це був вже третій півфінал в сезоні і одного разу він був переможцем турніру, рахунок 8:4. В іншому півфіналі Нікита переграв Дениса Васюка, для якого також це був вже четвертий півфінал, також одного разу Деніс був другим призером рейтингового турніру, цього разу він поступився 2:8. В матчі за бронзу у впертій боротьбі Денис переграв Червинського 9:7 і втретє став третім призером рейтингових турнірів. А у фіналі Іван Бебко був сильніше за Шкіндера 8:5 і з другої фінальної спроби став переможцем турніру. На попередньому рейтинговому турнірі Іван програв у фіналі. До провідної десятки на турнірі також потрапили Сергій Панченко, Сергій Кухтін, Олег Соколов, Кім Козлов, віктор Колеснік та Дмитро Марков. Після шести турнірів загальний рейтинг продовжує очолювати Денис Васюк в активі якого одна тисяча сто шістдесят балів, другий Дмитро Червинський - 935 балів на третю позицію піднявся Іван Бебко, який на 35 очок відстає від другого місця. А завдяки перемозі в турнірі Іван піднявся на першу сходинку ЕФ Ем рейтингу, до якого входять окремі турнірі тут Іван має дев'ятсот очок і випереджає Дениса Васюка, у якого 785 балів. В суботу на центральних кортах новий рейтинговий турнір