23.01.2022

15:23

26.09.2014

"Кристал" перемагає в День міста

Напередодні останнього матчу першого кола футболісти херсонського "Кристала" відвідали позиції однієї з військових частин, бійцям якої передали необхідні речі, яки були придбані на кошти від проданих квитків під час одного з матчів чемпіонату. Напередодні головного матчу першого кола, ця поїздка пішла на користь нашій команді.
Цього року для херсонців цей матч мав набагато більше значення ніж просто матч чемпіонату країни. Поєдинок відбувався 20 вересня в день нашого міста і перемога в цьому матчі була вкрай необхідна. Історія протистоянь херсонців та енергетиків налічувала шість матчів, тричі перемагали наші гості, один матч закінчився нульовою нічиєю, і останньому чемпіонату двічі перемагали херсонці. В матчі на день міста вони мали нагоду зрівнятися за кількістю перемог зі своїм суперником. Вже на дванадцятій хвилині матчу Віктор Мартян, який того дня святкував своє двадцятиріччя скориставшись передачею партнера по команді відправив м'яч у сітку воріт "Енергії". На останній хвилині тайму під час розіграшу кутового помилився наш воротар Денис Капсерович і рахунок став нічийним 1:1, але на радість херсонцям на тертій доданій хвилині Сергій Цой потужним ударом з дальньої відстані відправив другий м'яч у ворота команди в жовтих футболках. В другому таймі гості намагалися відігратися, а херсонці зберегти рахунок, чіткий контроль м'яча дозволяв енергетикам створити декілька небезпечних моментів біля воріт херсонців, але не вистачало влучності, а за сім хвилин до закінчення основного часу в наш бік було призначено штрафний удар метрів з тридцяти Руслан Борш пробив сильно та влучно, рахунок став нічийним 2:2. Коля матч добігав до свого завершення воротар "Енергії" Дмитрий Зелінський порушив правила збивши нашого нападника і арбітр призначив пенальті, яке чітко реалізував Сергій Цой, а на останніх секунда матчу Іван Гливий забив ще один м'яч у ворота суперника, таким чином впевнена перемога з рахунком 4:2 довела, що на сьогодні сильніше "Кристал".
Після матчу головний тренер "Кристала" Сергій Шевцов коротко прокоментував поєдинок ....
За підсумками першого кола наша команда на п'ятій позиції, що дає сподіватися на кращий результат у другому колі. Вже в неділю херсонці зіграють виїзний поєдинок проти аутсайдера чемпіонату команди "Макіїввугілля". Це буде перший матч другого кола, а перед стартом другого кола команди розташувалися на таких позиціях. "Кремінь" та "Черкаський Дніпро" по 17 очок, третя київський "Оболонь-Бровар" 16 очок, четверта стрийська "Скала" 15 очок, п'ята позиція та 14 очок в активі нашої команди, стільки ж очок у команди "реал Фарма" з Овідіополя, на одне менше у "Арсенала" з Київської області, 7 очок у третього "Шахтаря", п'ять у "Енергії", три у "Макіїввугілля".