06.12.2021

07:38

10.09.2014

Призи від майстрів юним спортсменам

Херсонські тренери встановлюють власні призи і за підсумками змагань їх отримують переможці. Цього року на старт вийшло більше ста спортсменів 1997 року народження та молодше. Гола Пристань, Цюрупинськ, Скадовськ, Геничеськ, Нова Каховка та Херсон були представлені на цих змаганнях. Найбільшу кількість нагород виборола Маріана Савджи, яка перемогла у трьох технічних дисциплінах, її не було рівних у штовханні ядра, метанні диску та метанні списа. У юнаків два перших місця у Сергія Харламова, він також був кращим в технічних видах; у штовханні ядра та метанні диска. У дівчат три золота в активі херсонок - Софія Голуб була кращою в бігу на 100 метрів, Анна Горбань була швидше своїх суперниць на дистанції 300 метрів, а Вероніка Осадчук перемогла в секторі для стрибків у вистоу. . Тетяна Кравченко з Цюрупинська на середній дистанції 1000 метрів показала кращий час. Світлана Любинецька з Новотроїцького перемогла на дистанції 600 метрів. У змаганнях зі спортивної ходьби весь п'єдестал зайняли дівчата зі Скадовська, впевнено перемогла Оксана Кулагіна. У змаганнях юнаків п'ять перших місць у херсонців, два золота поїхало до Цюрупинська, по одному у представників Великої Лепетихі, Скадовська та Голої Пристані. На стометрівці переміг Іван Савченко, триста метрів з кращим часом подолав Андрій Кутовий, тисяча метрів виграв Анатолій Кушнірук - всі Херсон, ще один херсонець Владислав Юдін переміг у стрибках у висоту. Віталій Рожко з Великої Лепетихи був кращим в бігу на 600 метрів. Скадовчанин Владислав Басараб переміг у змаганнях зі спортивної ходьби, а Ілля Гроза став переможцем в секторі для метання списа. Переможці отримали свої призи які були представленні херсонськими майстрами королеви спорту Тетяною Насоновою, Олексієм Тімолаєвим, Геннадієм Зуєвим, Віталієм Самойленко, Андрієм Проценко, Олегом Міхаліним, Сергієм Сергієвим, Юрієм Ємельяновим та Сергієм Трикозом. Можливо що хтось з переможців з часом сам буде нагороджувати переможців змагань на призи майстрів.