• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

14:00Підсумки тижня

19:15Підсумки тижня

19:45Погода

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

29.01.2022

14:57

Джерело: Журналіст – Олександра Бунчук
26.08.2014

Херсонщина туристична для дітей

Близько 600 хлопчиків і дівчат впродовж літа відкрили для себе туристичні пам'ятки нашої області. Заповідник Асканія-Нова, Олешківська Січ, узбережжя Чорного моря - пізнавальні виїзди організовувалися впродовж літа чи не щодня.
Такі виїзди вдалося організувати завдяки соціальній програмі «Канікули з Володимиром Сальдо». Відправляли на відпочинок дітей, чиї батьки не в змозі влаштувати цікавого і змістовного дозвілля. Тут же є все: весела компанія, пізнавальна екскурсія. Чого можна, ще бажати, якщо дитина за межі міста майже ніколи не виїжджала.
Влаштувати цікаве дозвілля, багатьом батькам сьогодні не по кишені. Той обирають варіант подешевше: серед найкращих – поїздка в село до бабусі. Херсонка Олена Цілько відпочивала на морі разом із чотирьохрічним сином. Жінка каже, можна порахувати на пальцях чи не однієї руки – скільки дитину вивозила на море.
Окрім одноденних виїздів херсонським школярам підготували й інші заходи. Приміром, акція - «Вчися плавати», спеціальні розважальні програми на Набережній та у Гідропарку