06.12.2021

07:08

1.08.2014

Теніс, турніри, рейтинг, переможці...

Після процедури жеребкування визначилися пари першого раунду - однієї восьмої фіналу. В цих ті тенісисти, які були вище за рейтингом перемогли свої опонентів. В чвертьфінальних поєдинках повторилося те що було в першому раунді, тобто вищі за рейтингом перемогли своїх суперників. До півфіналу вийшли Кім Козлов - переможець другого турніру "Софія Кап", який він виграв два тижні тому, Сергій Гейко, Денис Васюк та один з досвідчених тенісистів Херсонської області Борис Ніколюк. Півфінальні поєдинки закінчилися перемогами Сергія Гейко та Дениса Васюка, які вперше стали фіналістами херсонських турнірів і вперше грали в фіналі один проти одного. Перед фіналом були зіграні матчі в яких розігрувалися конкретні місця і кожен учасник турніру посів своє місце. Першим зі зворотного боку був Руслан Адамович, перед ним Дмитро Рудік, вище Олександр Демешкант, Сергій Кухтін, Олег Чаров, В'ячеслав Пронін, Олександр Міроненко, дев'яте місце у Костянтина Щербини, восьма позиція у Олексія Маляра, перед ним розташувався Дмитро Марков, п'ятим був Сергій Панченко. Кім Козлов відмовився від поєдинку за третє місце і став четвертим третє місце дісталося Борису Ніколюку, а у фіналі Сергій Гейко з рахунком 7:6 переграв Дениса Васюка і вперше став переможцем рейтингового турніру. Олександр Нікулін продовжує очолювати сезонний рейтинг, в його активі 700 балів, на 10 менше у Дмитра Червинського з Миколаєва, а завдяки успішному виступу в турнірі своє становище покращили фіналісти у Дениса Васюка вже 660 балів у Сергій Гейко 615 і замикає провідну п'ятірку Кім Козлов, який має 600 балів. Попереду будуть нові турніри, можливо нові переможці і обов'язково зміни в загальному рейтингу