06.12.2021

07:39

11.07.2014

Аматорський тенісний

Звичайно, що до перемог на турнірах Великого Шолому нашим аматорам не дотягнути, але вони пристойно виглядають на місцевому рівні. Черговий аматорський турнір відбувся минулого тижня. Дванадцять спортсменів були поділені на чотири групи по три гравця в кожній, після групового турніру визначилися півфіналісти, які і розігрували головний аматорський трофей. Переможцями груп стали Олександр Мироненко, Віктор Колесник, Валерій Чихун та Олександр Пилипенко. В першому півфіналі Олександр Мироненко - який вже перемагав в подібних турнірах програв Валерію Чихуну 5:8, а неодноразовий фіналіст Віктор Колесник переграв Олександра Пилипенко 8:2 і вкотре став фіналістом. У бронзовому поєдинку Мироненко переграв Пилипенко 8:4, а фінал став переможним для Віктора Колесника, який з рахунком 8:6 був сильніше Валерія Чихуна, а вже в суботу на центральних кортах стартує представницький турнір за участю спортсменів з Херсона, Каховки, Миколаєва, Києва та інших міст