26.01.2022

10:56

19.06.2014

Чемпіонат Херсона з плавання - вперше у Херсоні

Вісімдесят спортсменів від 1999 до 2006 років народження змагалися на незвичній дистанції 80 метрів вільним стилем. Вперше чемпіонат Херсона було проведено в Херсоні, раніше це дійство зазвичай відбувалося в Миколаєві. Нарівні з усіма в чемпіонаті брали участь плавці з обмеженими можливостями, яким вдалося зайняти призові місця. Що в свою чергу свідчить про те, що плавання – не тільки вид спорту та життєво необхідний навик, але й сенс життя та перемоги над собою. Переможцями запливів у юнаків в свої вікових категоріях були Михайло Звонков, Максим Анісімов, Іван Кухарчук, Іван Волошин, Даніїл Кавунов, Олександр Пархомов, Віктор Гірін та Ніл Предместніков. У дівочих запливах звання чемпіонок міста вибороли Лілія Кучеренко, Сюзана Хнусян, Ксенія Дубовалова, Анна Лозова та Ольга Злидник. Серед срібних призерів Кирило Буряков, Олександр Ротань, Артем Комарденко, Данило Подгурський, Таїсія Тарабан, Анна Гонтарь, Дар'я Орешкіна та інші, а серед тих хто завоював бронзу Владислав Бондарчук, Михайло Симонов, Артем Цирулик, Ліза Романова, Ольге Федорова, Діана Власенко, Вікторія Майоренко та Валерія Лазарєва. Головний суддя змагань Іван Глухов відзначив, що дуже сподівається на те, що і в новому учбовому році чемпіонати та кубки Херсона будуть проводитися в рідному місті, але для цього залишилося зробити зовсім небагато - відкрити хоча б один спортивний басейн в нашому обласному центрі