06.12.2021

06:56

6.06.2014

Теніс і злива

В дев'ятнадцяте за всі історію центральних кортів під час проведення турнірів пройшла сильна злива через яку гравцям довелося чекати доки корти знову не будуть придатними до проведення поєдинків. Трьом гравцям не вдалося потрапити до основної сітки турніру, а переможцями однієї восьмої стали Дмитро Червинський, Олексій Маляр, Денис Васюк, Микита Шкіндер, Сергій Панченко, Анатолій Блащук, Сергій Мунтян та Роман Ризун. Червинський та Васюк з рахунком 6:0 переграли свої опонентів та вийшли до півфіналу, також своїх суперників перемогли Панченко та Ризун. В поєдинку за третє місце грали Денис Васюк та Роман Ризун, на вологому грунті краще зіграв Денис, який і став бронзовим призером, а у фіналі грали Дмитро Червинскьий з Миколаєва та Сергій Панченко. Перемогу святкував тенісист з Миколаєва і завдяки цій перемозі він став одноосібним лідером рейтингу, в його активі 600 очок і він на 200 очок випереджає Олександра Нікуліна, який не брав участі в цьому турнірі, третя позиція у Романа Ризуна 340 очок, на п'ятнадцять очок менше у Дениса Васюка. Наступний турнір на центральних кортах відбудеться і для чоловіків і для жінок.