30.11.2021

08:30

15.05.2014

В Рівному замість Херсона

Вже давно наше місто не проводило змагання такого високого рівня. Звичайно в нашому місті є турнір категорії А - це міжнародний турнір пам'яті Миколи Мангера, але всі херсонські шанувальники боксу бажали побачити кращих боксерів 2000-2001 років народження. Чемпіонат відбувся не в червні а раніше, і не в Херсоні, а в Рівному. Комплекти медалей розігрувалися в двадцяти вагових категоріях. Збірна Херсонської області була представлена в десяти категоріях тринадцятьма боксерами. Нажаль семеро з них припинили виступ вже на першому етапі. У вазі до 41 з половиною кілограма жереб звів херсонців вже в першому поєдинку Влад Оболєнцев переміг Віталія Вєтрова. Ще один херсонець вибув з боротьби за нагороди після перемоги в першому поєдинку. А п'ятьом іншим вдалося завоювати медалі. Влад Оболєнцев та Максим Заіка стали бронзовими призерами, відповідно в категоріях до сорока одного та п'ятдесяти кілограмів. Єгор Плетьонкін у вазі до шістдесяти двох кілограмів у фіналі поступився боксеру Едмуну Єсаяну з Запорізької області, а Андрій Матяш та Олександр Трутнєв перемогли в своїх категоріях до сорока трьох та п'ятдесят шести кілограмів. На шляху до чемпіонського титулу Андрій здолав опір суперників з Львівської, Одеської, Харківської та Донецької областей. А чемпіон Європи серед школярів 2013 року по черзі впевнено переміг боксерів з Київської, Дніпропетровської, Тернопільської та Дніпропетровської областей. Таким чином наші боксери вибороли три золоті, одну срібну та дві бронзові медалі. В командному заліку збірна Херсонської області посіла п'яте місце. Разом з нашими юними боксерами переможцями успіх розділили тренери обласної федерації, а також старший тренер цієї збірної Максим Ефіменко. Надалі наших боксерів чекають нові змагання