18.01.2022

09:28

12.05.2014

Перша поразка від "комсомольців".

Вперше в чемпіонатах України шляхи суперників перетнулися 27 жовтня 1996 року, тоді у Херсоні наша команда перемогла з рахунком 1:0, відзначився Олексій Ананічев. Після цього команди грали одна проти одної ще шістнадцять разів, загалом у херсонців 12 перемог, три рази було зафіксовано нічийний результат і двічі перемагала команда з Комсомольску, цікаво, що весь час в Херсоні завжди перемагав "Кристал" отримавши в восьми домашніх матчах вісім перемог, але в сезонах херсонці завжди були вище у турнірній таблиці. А одинадцятого травня "Гірник-Спорт" прибув до нашого міста у якості одного з лідерів другої ліги та команди яка практично забезпечила собі перехід до першої ліги. Початок матчу команди розпочали обережно, але гості виглядали більш впевнено, що відповідало їхньому статусу на сьогодні.
Херсонці також намагалися підібрати шляхи до воріт суперника і протягом першого тайму і гості і господарі намагалися відкрити рахунок у матчі, на останній хвилині першого тайму Павло Чмеленко, який вийшов на заміну ударом з дальньої відстані відкрив рахунок у матчі, наш воротар вгадав напрямок польоту але м'яч перед ним вдарився об землю і перетнув лінію воріт. В середині другого тайму херсонці мали чисельну перевагу, бо два гравці суперника були вилучені з поля за два попередження. Але вже вдруге нинішнього сезону наша команда не може реалізувати цю перевагу.
В першому колі у херсонців була схожа ситуація, тоді вони вдома грали проти свердловського "Шахтаря", тоді після першого тайму "Кристал" був по переду 2:0, наприкінці тайму було вилучено одного з гравців суперника, але наша команда цим не скористалася і у більшості ми пропустили два м'ячі. Цього разу ми знов пропустили у більшості причому як перший так і другий. Вже в компенсований арбітром час гості подвоїли рахунок, наша команда одразу відіграла один м'яч, ударом з центру поля відзначився Антон Піркавець. Але окрім того, що було забито рідкісний м'яч з такої далекої відстані радості у вболівальників не було. "Кристал" програв команді, яку незважаючи на лідерство повинен був перегравати і більшість вболівальників бажає у наступному сезоні побачити матч реванш.