• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

03:14Молодь.ua

03:14Підсумки тижня

Понеділок

Погода у Херсоні на тиждень

06.12.2021

07:33

Джерело: Журналіст – Гундоріна Олександра
8.05.2014

День пам’яті та єднання у Херсоні

День пам’яті та єднання! У Херсонській міській клінічній лікарні імені Афанасія і Ольги Тропіних відбувся урочистий захід, присвячений 69-й річниці з Дня Перемоги. На свято керівники медзакладу запросили ветеранів Великої Вітчизняної війни та ветеранів праці. Захід з нагоди Перемоги традиційний для «Тропінки». Керівництво лікарні плекає мрію, що так буде завжди.
Ветерани Великої Вітчизняної – люди, які не з чуток знають, що насправді несе у собі криваве та безжалісне слово «війна». Тим, кому здоров’я дозволило прийти на свято, із задоволенням відзначають: за таку увагу до себе дуже вдячні.
Цьогоріч «День пам’яті та єднання» співпав із 100-річним ювілеєм закладу. Отже, і урочистостей керівництво лікарні підготувало вдвічі більше! Так, вперше в «Тропінці» відбулося відзначення ветеранів праці минулих років, а також нині діючих фахівців, які рідному медзакладу присвятили 35 років і більше. Надія Винниченко одна з таких самовідданих працівників. За її плечима майже 36 років стажу медичною сестрою.
Та чекав на гостей свята ще один сюрприз. Від імені ветеранів – наступному поколінню. Керівництво лікарні разом з почесними гостями свята встановили почесну дощечку за якою замурували послання для нащадків.
З числа молодих фахівців лікарні обрали трьох. Саме ці люди повинні будуть через десятиріччя зняти дощечку та дістати звідтіля послання.
Урочисто зачитати послання для нащадків молоді доручили на 150-річчя медзакладу. А сучасники впевнені: лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних пропрацює стільки – і навіть більше!