• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

19:50Дивний сад

20:25Мовою зорь

20:45Мистецтво поза часом

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

28.11.2021

19:55

Джерело: Журналист – Валентина Балабанова
30.04.2014

Херсонщина за останні 25 років

Мальовничі місця Таврії. Краєвиди Херсонщини під іншим кутом, такі, якими їх побачили професійні митці. Наразі, представлені в херсонській виставковій залі на Площі Свободи. Тут відкрилася фотоекспозиція під назвою «Південь». Роботи надали члени обласної організації Національної спілки фотохудожників України.
Обласна організація Національної спілки фотохудожників України була створена в 1989. Наразі вона нараховує 35 представників. Серед них: вихідці з Голої Пристані, Скадовська, Генічеська, Асканії-Нова, Херсона. Мешканець обласного центру Юрій Кружнов займається фотографією з дитинства, для нього це більше ніж хобі.
Портрет, пейзаж, натюрморт, репортаж. В роботах митців представлені різноманітні стилі та жанри. Фотохудожники зазначають, географія Херсонщини сприяє тому, аби можна було працювати в будь-якому творчому напрямку.
Окрім робіт наших у лапках «ветеранів» художньої фотографії на експозиції представлені й твори молодих авторів. Серед них, світлини Олени Коваленко. Дівчина переймається соціальними проблемами, що й показала в своїх роботах.
Як поціновувачам мистецтва, так і просто пересічним городянам, експозиція від фотохудожників прийшлася до смаку.
Фотографія, як і будь-яке мистецтво, потребує вкладення в неї усіх життєвих сил, говорять митці. Вже незабаром вони планують ще більше експозицій, але наступного разу виставки вже будуть тематичними.