06.12.2021

06:51

24.04.2014

Шашки 100 - перший турнір в Херсоні

Фінішував чемпіонат Херсонської області, перші офіційні змагання року з цього виду спорту які відбулися в Херсоні. Класична гра стала головним предметом у боротьбі за чемпіонський титул. 14 спортсменів з Херсона та Белозерского району загалом зіграли 98 партій для виявлення найсильніших. У чоловічому турнірі по 12 очок набрали Кирило Полєвщіков та Юрій Ніценко, але за додатковим показником звання чемпіона виборов Кирило, бронзовим призером став Юрій Чернуцький, який набрав 9 очок. У жіночому турнірі Альона Максимова набравши дев'ять очок на одне очко випередила Ксенію Яремчук та стала чемпіонкою, Ксенія друга, а бронзова нагорода у Дарини Скороход, яка представляла Білозерський район. Тепер на чемпіонів та призерів чекає участь у півфіналі чемпіонату України, який наприкінці липня відбудеться в нашому місті