23.01.2022

14:00

23.04.2014

Від юного спартаківця до Олімпійського чемпіона

На килим виходили більш ніж сто спортсменів 2000-2001 років народження з Миколаєва, Одеси та області, Кривого Рогу, Івано-Франківська, Сімферополя та Євпаторії, Херсона та міст і сел нашої області. "Юний спартаківець" така назва змагань, а переможці з часом мають нагоду стати учнями херсонського вищого училища фізичної культури. Десять вагових категорії у юнаків та сім у дівчат. У юнаків в шести вагових категоріях перемагали гості нашого міста з Кривого Рогу, АР Крим, Івано-Франківська, Арцизу та Южного Одеської області. У ваговій категорії до 32 кг бронзові нагороди у Едуарда Прокудова з Берислава та Влада Кисловського з Нової Каховки. В категорії до 35 кг. бронза у Єгора Дяченко. Херсонець Денис Барильник-Кураков став другим у вазі до 38 кг. Також друге місце ще у одного херсонця Іллі Жаркова до 42 кг. Олександр Гарпель з Нової Каховки був другим в категорії до 47 кг. У вазі до 66 кг. Гліб Максименко з Херсона був третім, також у цій вазі третім був Кирило Гега з Долматівки. У вазі до 73 кг. срібло та бронза у борців зі Скадовська Олександра Саргісова та Володимира Куліша, херсонць Дмитро Самошкін став срібним призером у найважчій вазі у цьому віці до 85 кг. А двом херсонцям вдалося стати переможцями, вихованець училища Артур Дземішкевич став найсильнішим у вазі до 53 кг, а Євген Беззуб переміг у вазі до 59 кг. Краще виступили наші дівчата, які у шести з семи категорії святкували перемогу. У найлегшій вазі перемогла спортсменка з Южноукраїнська. У всіх інших категоріях перемагали наші спортсменки Ганна Питалова, Марія Костіна зі Скадовська, Анастасія Малинівська, вихованка училища Вікторія Пасечник з Великої Олександрівки, Єлизавета Фільченко зі Скадовська та Ганна Кисличенко. Більшість цих юнаків та дівчат з часом будуть гідно представляти нашу країну на борцівських килимах світу