18.01.2022

08:45

3.04.2014

Малий кубок тепер в універсальному

Двом командам центральному універсальному магазину та "Резтеху" вдалося без поразок здолати турнірну дистанцію, та змагатися за головний трофей. Вже на другій хвилині резтехівці попереду, але в першому таймі продавці зрівнюють рахунок та завершують першу половину гри на свою користь. В середині другого тайму Сергій Гейко встановлює рівновагу в рахунку яка зберігається до завершення основного часу. Перша серія післяматчових пенальті по три для кожної команди закінчилася внічию 3:3, потім універсали забивають, а резтехівец Владислав Кравець б'є мимо воріт і володарем Малого кубку стає команда центрального універсального магазину. А вже в неділю визначиться володар Великого кубку за який будуть сперечатися діючи володарі цього трофею обласні енергетики та чемпіон відкритого чемпіонату Херсона "світові Традиції"