• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

19:15Підсумки тижня

19:45Погода

19:50Дивний сад

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

28.11.2021

19:44

Джерело: Журналіст – Олександра Бунчук
14.03.2014

Нові водяні ліміти!

У Херсоні планують підвищити норми споживання води. Про це на громадських слуханнях напередодні повідомили херсонцям. Як пояснили на підприємстві такі заходи обґрунтовані постановою Кабміну. Кожні 3 роки органи місцевої влади зобов'язані переглядати норми споживаної води. Цього разу надбавка сягнула 4-ох відсотків. Так, мешканці багатоквартирних будинків із водопроводом, каналізацією та ванною за розрахунками будуть використовувати до 262-ох літрів на добу, залежно від типу підігрівача води.
Заступник директора підприємства з економічних питань пояснив, що зміни майже ніяк не торкнуться городян. Тільки тих, хто не має лічильника. А таких в Херсоні наразі 20% абонентів.

Як показало голосування – підвищення норм, а значить і сума сплати, херсонців начебто не турбує. Серед 284-ох присутніх – 248 пропозицію сприйняли схвально. Варто зазначити, що громадські слухання провели в актовій залі МКП «Херсонводоканал». Тож, скільки тут було представників громади, й скільки робітників комунального підприємства - питання відкрите. Ті, хто проти чи утримався, спробували перетворити захід таки на обговорення. Приміром, херсонець Олександр Лещенко поцікавився, чому дослідження проводили з серпня по жовтень, в той період, коли вода використовується найбільше.
Були й інші запитання-претензії. Зокрема, Олена
Підгребна звернула увагу на легітимність тієї компанії, що робила заміри.

Майже усі звинувачення розбивалися аргументами працівників «Міськводоканалу». Ті, що залишилися, спробував роз’яснити депутат міської ради Володимир Пепель.

Громадське слухання проведено - резолюцію прийнято. Тепер проект рішення буде винесено на сесію міськради.