• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:10Мовою зорь

06:35Казковий острів

03:14Підсумки тижня

Понеділок

Погода у Херсоні на тиждень

06.12.2021

06:28

Джерело: Журналіст – Дмитро Афанасьєв
7.03.2014

"Інтер" чи "Легіон" - хто буде "золотим" "Асканія" чи "Ансерглоб" - хто буде "бронзовим"?

Одразу дві команди претендують як мінімум на чемпіонський титул і ще дві команди на комплект бронзових нагород. В першому матчі туру велася боротьба поміж аутсайдерами дебютантами чемпіонату "Трактором" та "ФК Спарта", "трактористи" перемогли і забезпечили собі передостанню сходинку у турнірній таблиці. "Авто-Плаза" вп'яте у нинішньому сезоні закінчила матч внічию і вп'яте перемогла свого суперника в серії пенальті. Інші чотири матчі мали турнірне значенні. Лідер "Інтер" поступився "Ансерглобу", а "Легіон", скориставшись поразкою лідера, переграв "ФК Білозерка" і наздогнав "Інтер". "Асканія" переграла "Олімпік" і разом з "Ансерглобом" поділяє третю позицію. У першійї лізі все вирішиться в останньому турі.
У вищій лізі замість чотирьох матчів було зіграно три. Центральний матч туру між "яничарми" та "стелсом" відкладено. "Дума" перегравши аутсайдера "Французьский Бульвар" за два тури до завершення чемпіонату забезпечила собі четверте місце. "Фенікс" завдяки перемозі над "кріпсами" піднявся на п'яту позицію, а "Арсенал" поступившись "Сталінграду" з п'ятого перейшов на шосте місце.
А зараз всі результати туру, перша ліга:
"Трактор" - "ФК Спарта" 10:4, "Асканія" - "Олімпік" 3:0, "Ансерглоб" - "Інтер" 4:0, "ФК Білозёрка" - "Легіон" 1:4, "Грінлайф" - "Авто-Плаза" 2:2 пенальти -:+
"Інтер" та "Легіон" набрали по сорок два очка, і все вирішиться в останньому турі в особистому протистоянні. "Ансерглоб" та "Асканія" набрали по 31 очку, доля бронзових нагород також може визначитися в останньому турі, а може скластися і так, що доведеться грати додатковий "бронзовий" матч, він відбудеться, якщо в останньому турі претенденти наберуть однакову кількість очок.
Вища ліга.
"Французький Бульвар" - "Дума" 5:12, "Сталінград" - "Арсенал" 4:1, "Фенікс" - "Кріпс 49" 9:2. Звітний тур не вніс змін до турнірної таблиці. Доля чемпіонського титулу вирішиться в останніх турах