23.10.2021

01:09

25.02.2014

Чемпіонат України, далі чемпіонат Європи

А цього місяця у тому ж місті найсильніші спортсмени України брали участь у чемпіонаті країни. Чемпіони визначалися серед дорослих, юніорів та юнаків. Загалом 320 спортсменів зі всієї України. Представники Херсонської області вибороли тринадцять медалей різного достоїнства, три золоті, шість срібних та чотири бронзових. Чемпіоном України серед дорослих став херсонець Олексій Короєв у ваговій категорії до 78 кілограмів у спарингу массогі, також Олексій виборов срібло у формальних вправах та бронзу в стрибковій техніці. У розбиванні дощок з результатом 20 у п'яти ударах срібло у херсонця Олексія Романюка. Ще один херсонець Станіслав Атанов третій у формальних вправах. У юніорів два других місця у Данили Слюсара з Нової Каховки у спарингах, бронза у Антона Носаньова. У змаганнях юнаків чемпіонами стали новокаховчани Олександр Плаксін та Анастасія Скачкова. Срібні нагороди у херсонця Іван Короєва та Яни Моцьо з Нової Каховки. Бронза у Дарини Харечко. За підсумками турніру сформовано національну збірну братиме участь у чемпіонаті старого континенту у квітні у столиці республіки Білорусь. До складу збірної увійшли і спортсмени з Херсонщини.