• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

03:14Молодь.ua

03:14Підсумки тижня

Понеділок

Погода у Херсоні на тиждень

17.05.2021

21:51

Джерело: Журналист – Валентина Балабанова
4.02.2014

Радіаційний будинок?

Неприємні сусіди. У Херсоні можна спостерігати тенденцію оренди приміщень в житлових будинках. Так, в п’ятиповерхівці на Карла Маркса, 97 на першому поверсі майже 10 років тому розмістили одну з приватних станції кабельного телебачення. Жителі будинку нарікають, телекомунікаційне обладнання в їхньому домі несе загрозу здоров’ю. Херсонці зверталися зі своєю проблемою в усі міські інстанції, і навіть до народних обранців.
Вже кілька разів працівники Головного облуправління держсанепідслужби проводили лабораторні дослідження електромагнітних випромінювань в п’ятиповерхівці. І от результати їхньої роботи. Витяг з документу: «під час роботи робочої групи вимірів електромагнітного поля у під’їзді, підвалі та на даху зазначеного житлового будинку встановлено (як і в попередні рази), що напруженість електричного поля промислової частоти (50 Гц) у точках вимірів значно нижче гранично допустимих і не несе загрози здоров’ю населення». Кінець цитати. Аби переконатися в результатах Держсанепідемслужби на власному досвіді, телевізійна група ТРК «ВТВ плюс» запросила неупередженого фахівця, аби той перевірив електромагнітний фон в будинку.
Мешканці будинку ж, у свою чергу, не згодні з такими результатами. Вони продовжують стояти на своєму, і вимагають прибрати станцію кабельного телебачення з їхньої будівлі – негайно!
Мешканці будинку навіть готові на відчайдушні дії. Пригрожують: якщо найближчим часом на їх прохання не звернуть увагу – вийдуть на пікет.
А от мешканка сусіднього будинку Валентина Купріянова впевнена: найбільше від приватної телекомунікаційної компанії дісталося саме їй. Жінка живе на 5-му поверсі, і ось, що вона розповідає: коли працівники кабельного провайдеру встановлювали, а потім – демонтували антени – пошкодили дах