30.11.2021

07:22

4.02.2014

Змагання в Херсоні та Києві

До програми змагань увійшли таки види; біг на тридцять, двісті, триста та шістсот метрів, юнаки також змагалися на дистанції тисяча метрів та штовханні ядра, дівчата змагалися у спортивній ходьбі, також юнаки та дівчата виявляли найсильніших в секторі для стрибків у висоту. У дівчат на двох дистанціях 30 та двісті метрів серед дівчат 2001 р.н. та молодше перемагала Ліана Рудько, два других місця у цих дисциплінах у Дарії Кравченко, також на двох дистанціях 30 та триста метрів кращою в категорії серед дівчат 1999-двотисяного років народження була Софія Голуб. Перше місце на дистанції триста метрів та друге на дистанції 30 метрів, в категорії 97-98 виборола Дар'я Перепелка. У юнаків два перших місця у Миколи Танцерєва 97-98 р.н. на дистанціях 30 та триста метрів. В категорії 99-2000 у Едуарда Мартиросяна кращий результат на дистанції 30 метрів та другий час на трьохстах метрах. У цій же категорії Іван Савченко був другим на короткій дистанції та переміг у бігу на триста метрів. У категорії 2000 та молодші Віктор Селенцев був першим на тридцяти метрах, та другим на двохстах, а Костянтин Кифорук, першим на довшій дистанції та другим на короткій. Влад Кривошеін був кращим в забігу на шістсот метрів та у штовханні ядра. Також херсонські легкоатлети брали участь у чемпіонату Києва, де завоювали шість медалей, Дар'я Перепелка була третьою в бігу на тридцять метрів, срібними призерами стали Марина Курочкіна 400 метрів та Владислава Солохіна півтора кілометри, також Владислава була кращою на дистанції вісімсот метрів, на цій же дистанції у юнаків Ілля Гриценко фінішував другим, а на дистанції чотириста метрів у нього був кращий час та заслужена перемога. Чотирнадцятого лютого ці спортсмени братимуть участь у чемпіонаті Херсонської області у закритому приміщенні