02.12.2021

06:23

23.01.2014

Херсонські плавці у Вознесенську

Юні херсонські плавці, незважаючи на те, що в нашому місті не має басейну, в якому можна проводити повноцінні спортивні змагання, вдало виступають в басейнах інших міст, де такі басейни є. Вихованці ДЮСШ № 6 брали участь у сімнадцятому відкритому чемпіонаті Миколаївської області, змагання були присвяченні пам'яті Заслуженого тренера України Григорія Бурлакова. Чемпіонат приймав рай центр сусідньої області з населенням трохи більше сорока тисяч мешканців - Вознесенськ, до речі це місто, на відміну від нашого обласного центру має власний комунальний спортивний басейн. Нажаль Херсон такої розкоші не має.
А тепер про спорт, миколаївці, одесити, южноукраїнці, хазяєва змагань та херсонці змагалися в шести видах програми.
Херсонці завоювали шісьнадцять медалей; десять золотих, чотири срібні та дві бронзові. В віковій категорії де виступали спортсмени 1998-2004 р.н. перемогли вихованці тренера Івана Глухова Михайло Русаков, Єгор Яценко, Дем'ян Ламовшик - ці юнаки змагалися на дистанції 200 метрів комплексом. Анна Лозова та Богдан Сивирський були кращими на дистанції 50 метрів брасом. Андрій Онопрієнко був першим на п'ятдесяти метрах батерфляєм, Ростислав Рябошапка був кращім на такій же дистанції на спині. Також вдало виступили вихованці тренерів Ірини Кофанової та Аліни Гончарової. Дар'я Савка та Олександра Одриковська перемогли у запливі на спині, а Дар'я Орешкіна була першою на дистанції п'ятдесят метрів вільним стилем. У молодшій віковій групі в естафеті наші плавці посіли трете місце.
Отже, як бачимо, незважаючи на відсутність спортивного басейну херсонські плавці демонструють пристойні результати, а якби у нашому місті був спортивний басейн, тоді б, але його немає