• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

19:15Підсумки тижня

19:45Погода

19:50Дивний сад

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

28.11.2021

19:31

Джерело: Журналіст – Дмитро Афанасьєв
23.12.2013

Зимова першість міста з футболу

Зимова першість міста з футболу наближається до екватору. Команди першої ліги вже зіграли матчі першого кола за винятком одного матчу. Лідером першого кола стала команда "Привокзалка", яка у матчі п'ятого туру розтрощила "Скіф" з рахунком 6:1 та залишається на чолі турнірної таблиці в першій лізі. Матч між переслідувачами лідера командами "Холідей" та "Ротором" з Комишан закінчився внічию 1:1. Перша перемога у команди "Кристал-97", яка з рахунком 4:3 переграла "Антонівку". Перед останнім туром першого кола у вищій лізі одразу три команди поділяють перше, друге та трете місця. "Динамо" переграло "таксистів" 3:0. "Віконда" з мінімальною перевагою була сильніше "Текстильника" 1:0. А поєдинок між одноосібним лідером чемпіонату, до початку четвертого туру, командою "ЯФА" та легендарним "Корабелом" закінчився першою поразкою "ЯФИ" у турнірі. "Корабели" перемогли з рахунком 3:1, всі три м'яча у цьому матчі забив Дмитро Гуськов.
А тепер про турнірне становище команд.
Переможець першого кола в Першій лізі "Привокзалка" набрала 13 очок (отримавши чотири перемоги, та одного разу зігравши внічию) і на три очки випереджає комишанський "Ротор". Як і у лідера жодної поразки у команди "Холідей" - дві перемоги та три нічиї, а це дев'ять очок та третя сходинка у турнірній таблиці. На четвертій позиції "Кристал-97" - чотири очка, на одне менше у команди з "Антонівки", жодного очка як і раніше у "Скіфа". У першому колі залишилося зіграти матч між "Скіфом" та "Кристалом".
Вища ліга.
Одразу у трьох команд по дев'ять очок, але перше місце, як і раніше у команди "ЯФА", і це стало можливим за рахунок кращих показників в особистих зустрічах, лідер перемагав свої переслідувачів. Друге місце у "Динамо" за рахунок кращої різниці забитих та пропущених м'ячів. "Віконда" - третя. По три очка набрали інші команди, "таксисти" - четверті, п'ятий "Текстильнік" і незважаючи на перемогу над лідером "Корабел" замикає турнірну таблицю. В останньому турі першого кола центральним поєдинком буде протистояння "Віконди" та "Динамо", а лідер буде грати проти "таксистів".
Отже на нас чекає цікаве завершення футбольного року у Херсоні.