• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

03:14Молодь.ua

03:14Підсумки тижня

Понеділок

Погода у Херсоні на тиждень

17.05.2021

22:52

Джерело: Журналіст – Гундоріна Олександра
23.12.2013

Залізничники залишилися незадоволені

Подарунок залізничникам напередодні новорічних свят зробило керівництво Одеської залізниці. 9-ти поверховий будинок понад 20 років височів над пустирем у Таврійському мікрорайоні Херсона. За 2 останні роки коштом залізниці, багатоповерхівку за адресою: вулиця 49 Гвардійської дивізії було доведено до більш-менш житлового стану.
Проте самі залізничники «затишністю» та «чудовістю» своєї нової оселі, м’яко кажучи, незадоволені. У родині Малинів працювати на залізниці сімейна традиція: вони – трудівники сталевих магістралей у кількох поколіннях. Пан Сергій 25 років пропрацював машиністом, разом з ним трудилася й дружина – пані Поліна. У черзі на квартиру подружжя простояло понад два десятиріччя! І вже будучи пенсіонерами вони, нарешті, отримали житло… проте особливої радості від цього не відчули.
Люди розраховували на кращі умови, більшу площу і швидше отримання такого необхідного житла, адже довгий час Малінам доводилося тіснитися у домівці доньки… Машиніст теплохода Юрій Галушко з дружиною на квартиру чекали цілих 23 роки, за цей час встигли обзавестися чисельною родиною…
Чекати довелося довго, проте завдяки своїй вагомій чисельності, родина Галушко отримала дві квартири – дво- і трикімнатну. Та роботи там непочатий край, і в яку суму виллється капітальний ремонт, родина, навіть, підраховувати боїться. Загалом ордери на житло у дев’ятиповерхівці отримали 72 сім’ї з числа трудівників різних підрозділів залізничного господарства: працівники станції, дистанції колії, електропостачання, сигналізації та зв'язку, вагонного та локомотивного депо, дирекції залізничних перевезень.