• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

11:45Х/ф "Привіт, Доллі"

13:55Погода

14:00Підсумки тижня

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

23.01.2022

13:41

Джерело: Журналіст – Дмитро Афанасьєв
11.12.2013

"ЯФА" - одноосібний лідер

У зимовому сезоні команди розділені на дві ліги Віщу та першу, у кожній по шість команд. Команди проведуть турнір у два кола та визначать переможців та призерів у свої лігах. У першій лізі команди зіграли три тура, а у вищій два. У першій лізі одноосібний лідер "Прівокзалка" з рахунком 2:0 переграв юнацьку команду СДЮШОР "Кристал". Команда "Холідей" у складі якої грають вихованці ДЮСШ 3 переграли "Скіф" 3:0 та "Ротор" з Комишан був сильніше команди з Антонівки 6:1. Сенсаційний результат було зафіксовано у вищій лізі де амбітна команда під назвою "ЯФА", переграла головного претендента на титул зимового чемпіона, багаторазового переможця та призера чемпіонатів Херсона команду "Динамо УВД" з рахунком 2:1. Після двох турів "ЯФА" на чолі турнірної таблиці. В інших матчах "Текстильник" переграв таксистів 2:1 а "Віконда" здобула технічну перемогу над "Корабелом".
Після трьох турів команди першої ліги розташувалися в такому порядку:
одноосібний лідер "Привокзалка", на два очки менше має "Холідей", далі комишанський "Ротор", СДЮШОР "Кристал" та поки що без жодного очка "Скіф" та "Антонівка".
У вищій лізі тріумф команди "ЯФА", 6 очок з шести можливих та одноосібне лідерство, і історична позиція у турнірній таблиці. Одрауз у чотирьох команд по три очки "таксистів", "Віконди", "Динамо" та "Текстильника" у легендарного "Корабела" поки що жодного очка.