22.10.2021

13:41

6.12.2013

Легкоатлетичні змагання у Херсоні

"Юний спартаківець" зібрав більше ста десяти юнаків та дівчат 1999 року народження та молодше. Спартаківці зі Скадовська, Голої Пристані та Херсона розігрували першість у п'яти видах програми у дівчат та в шести видах у юнаків.
Найбистрішою на дистанції 30 метрів у дівчат була Софія Голуб, дистанцію 300 метрів виграла Ліза Барабаш, дистанція 600 метрів стала переможною для Анни Горбань, у спортивнії ходьбі перемогла Ольга Пришва, а у стрибках у висоту кращою була Марина Ющенко. У юнаків Владислав Кривошеін переміг у змаганнях зі штовхання ядра, Гендріх Іщенко підкорив висоту 1 метр 30 сантиметрів і став кращим у своєму виді програми, Дмитро Литовський фінішував з кращим часом на дистанції 600 метрів, Іван Савченко швидше за всіх пробіг 300 метрів, Едуард Мартиросян переміг у забігу на дистанції 30 метрів, всі переможці представляли Херсон і лише у спортивній ходьбі перемогу святкував Владислав Шеверев зі Скадовська.