02.12.2021

18:27

5.12.2013

Після першого буде друге

У двох матчах туру грали лідери першої та вищої ліг. Якщо у першій лізі переможець визначився в основний час "Інтер" вирвав перемогу у "Легіона" 6:4, то у вищій лізі переможець визначився у серії пенальті. Основний час матчу між "Світовими Традиціями" та "Стелсом" закінчився внічию 4:4, хоча до середини другого тайму попереду був претендент на чемпіонство, але завдяки впевненим діям воротаря чемпіона Деніса Касперовіча команда зрівняла рахунок, причому зробив це сам Деніс. І у серії пенальті він відбив м'яч з лінії воріт і "Світові Традиції" залишилися на першій сходинці турнірної таблиці.
А всі матчі останнього туру першого кола закінчилися так:
Перша ліга:
"Трактор" - "ФК Білозерка" 2:5, так і не зуміли " трактористи" отримати жодної перемоги у першому колі, але це обов'язково відбудеться у другому тим паче, що до команди перейшов один з кращих бомбардирів ліги Олександр Главчев.
"Асканія" - "Грінлайф" 6:5 доля матчу претендентів на медалі була вирішена на останніх хвилинах матчу
"Ансерглоб" - "Олімпік" 4:3, виробнича команда довела, що у дебютному сезоні вона налаштована на боротьбу за високі місця.
"Авто-Плаза" - "ФК Спарта" впевнена перемога авто команди 5:3
"Легіон" - "Інтер" 4:6 і інтеристи відриваються від переслідувача вже на 6 очок.
Вища ліга.
"Крпіс 49" - "Сталінград" 2:12 після перемоги у першому турі дебютанти вищої ліги більше не перемагали, але зберігають надію на збереження місця у вищому дивізіоні.
"Фенікс" - "Арсенал" 2:3 нічия на останніх хвилинах і перемога "Арсеналу" за дві хвилини до сирени.
"Дума" - "Яничар" 5:14, доволі легко яничари переграли вікову думу і тепер будуть пртендувати на те, щоби представляти свою команду у фінальному турнірі аматорського чемпіонату України.
Центральний матч туру "Світові Традиції" - "Стелс" 4:4, пенальті за традиціями.