• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

07:20Мовою зорь

07:45Новини

08:00Погода

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

27.11.2021

07:29

Джерело: Журналіст – Гундоріна Олександра
31.10.2013

Краще шоу країни – у Херсоні!

Феєричну виставу представили сусіди-одесити. Самі вони її «скромно» позначили як «краще музичне шоу країни»! Насправді, з такою оцінкою одеситів власного продукту сперечатися дуже важко … Яскраві костюми, дорогі декорації, видовищні спецефекти, шикарні балет та музичний супровід не залишили байдужими ані дітей, ані дорослих.
Вистава для всієї родини була створена за мотивами казки американського письменника Лаймена Френка Баума, написаної ще 1900 року! Історія маленької дівчинки Дороті, яка потрапила до чарівної країни, і понині залишається актуальною. Казка вчить вічним людським цінностям: доброті, дружбі, честі, справедливості.
Найбільший шквал емоцій та гучних оплесків зірвав найменший за розмірами та віком артист – вест хайленд вайт тер’єр на прізвисько Граф Гамлет Тото.
Як зізнався режисер-постановник вистави, досвід залучення у шоу тварини для нього та його команди був зовсім новий.
Роботи із Графом Гамлетом Тото було хоч відбавляй. Своїми враженнями від співпраці з вайт тер’єром поділилася актриса, яка грає роль дівчинки Дороті, власниці маленького песика.
Представники творчого колективу, які працювали над шоу-виставою, розповіли: результатами своїх перших гастролей задоволені. Тож за нагоди, обов’язково привезуть до Херсона «Чарівника країни Оз» ще не раз!