• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

10:20Х/ф "Післязавтра" (16+ ...

12:20Новини

12:35Погода

Четвер

Погода у Херсоні на тиждень

02.12.2021

12:06

Джерело: Журналіст – Гундоріна Олександра
21.10.2013

Насправді як воно там, на селі?...

Депутат із Верховної Ради Андрій Путілов опікується своїм виборчим округом, до якого входить Білозерський район. Робота йде як годиться: гроші, у обсязі 2,5мільйонів гривень, виділені за допомогою нардепа для вирішення нагальних проблем району, планомірно освоюються. Люди активно почали включатися до цього процесу та проявляти власну ініціативу. Приміром, Садівський сільський голова самотужки віднайшов шляхи вирішення проблеми з водопостачанням у населеному пункті, і вже з конкретною ідеєю по допомогу звернувся до депутата.
У громади села Садове та його голови є бажання, аби водопостачання у населеному пункті було цілодобове, а головне не було перебоїв з ним під час сезону польових робіт. Ідея як це зробити є, але сума, необхідна для реалізації задуманого, для півторатисячної громади, як-то кажуть, не підйомна.
Під час візиту в Білозерський район, народний депутат відвідав також ясла-садок села Садове та місцеву школу. Заклад загальної середньої освіти вкрай потребує оновлення каналізаційної системи. Андрію Путілову вдалося вдало лобіювати питання садівської школи, а також – водопостачання у селі. Тож ці два аспекти вже включені в проект держбюджету на 2014 рік. Проте є один об’єкт на території Білозерського району, вирішити проблеми якого, як показала практика, не так-то й просто. Мова йде про Посад-Покровську лікарську амбулаторію. Народний депутат Андрій Путілов відзначає: проблема у тому, що об’єкт цей перебуває на балансі не сільради та громади. Ним, умовно кажучи, опікуються корумповані чиновники – заявив народний обранець.
Андрій Путілов впевнений: мало того, що левова частка грошей, виділених на реконструкцію амбулаторії, відверто крадеться, так й ті суми, які все ж освоюються – освоюються неефективно. На підтвердження слів нардепа голі факти: дешевий лінолеум за півроку вже зносився до дірок, стеля буквально валиться, стіни пішли тріщинами, а дах почав протікати!
Корупція на місцях – одна з найбільших перешкод, що заважає покращувати життя громади – впевнений Андрій Путілов.

Архів новин

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Ми в соціальних мережах

soc soc soc soc soc