• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

14:55Телесеріал

15:45Програма "Глобал 3000"

16:15Інстинкт самозбереження

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

23.01.2022

15:23

Джерело: Журналист – Валентина Балабанова
8.10.2013

72 мільйони на школу з басейном

Танці від вихованців. Традиційно місцевих педагогів з Днем вчителя вітають у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша.
У Херсоні 62 загальноосвітні навчальні заклади. В них викладає понад 4 тисячі педагогів. Серед них 573 вчителя-методиста та 26 заслужених. Вересень у школах розпочався з низки нововедень.
Заслужений вчитель України Тамара Верещака, яка багато років викладала фізику в школі, нині – співробітник управління освіти, до таких нововведень ставиться двояко. Запевняє, в її часи вчителювання, без розвинених інформаційних технологій, дітей можна було добре навчати. Втім, для кожного часу свої методики.
Свій робочий тиждень у парламенті Володимир Сальдо розпочав разом з педагогами. За словами народного обранця, освіта для нього, і зокрема, в Херсоні, як і раніше, в пріорітеті.
Володимир Сальдо розповів, вже незабаром у Верховній Раді розглядатиметься державний бюджет на наступний рік. В частині видатків, він особисто працює над тим, щоб були виділені додаткові кошти на будівництво школи, дитсадка і басейну в Таврійському мікрорайоні. Єдиний комплекс обійдеться у 72 мільйони гривень.
Від фінансової підтримки до заохочень. Під час свята нагородили найкращих педагогів і ветеранів вчителювання Херсона. Однак, для них, справжніх наствників, головне не відзнака, а все ж таки передати свої знання наступним поколінням.