06.12.2021

06:51

27.09.2013

Два золота, чотири бронзи та срібло...

150 боксерів намагалися перемогти у турнірі, але медалей на всіх не вистачило. Сім медалей завоювали представники херсонської школи боксу, вихованці Віктора Колеснікова, Ігоря Пруднікова та Володимира Дзядевіча. Чотирьом херсонцям покорилися бронзові нагороди. У категорії до п'ятдесяти кілограмів бронза у Ростислава Аксентьєва, Дмитро Харчук призер у категорії до п'ятдесят двох кілограмів. Данила Ткач виборов свою нагороду у вазі 63 кг. Влад Рубаненко став третім у важкій вазі понад 91 кг. Срібним призером серед молоді став Дмитро Щербина (64 кг.) Двом херсонським боксерам вдалося завоювати чемпіонський титул. у вазі 57 кг. переміг Артем Пелих, а Юліану Темботову не було рівних у вазі до шістдесяти кілограмів. У підсумку херсонці вибороли дві золоті, одну срібну та чотири бронзові медалі.