• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

14:00Підсумки тижня

19:15Підсумки тижня

19:45Погода

Субота

Погода у Херсоні на тиждень

29.01.2022

14:42

Джерело: Журналіст – О.Бунчук
6.09.2013

Картини на мільйон

У Херсоні відкрили довгоочікувану виставку полотен відомого художника Нікаса Сафронова. Глядачеві представили 40-ок робіт: відмінних за стилем та настроєм, написаних в різні роки.
Нікаса Сафронова називають самим впізнаним російським майстром за кордоном. Він писав портрети зірок шоу-бізнесу, Президентів різних країн, відомих олігархів. Та, у самого автора титулів не менше, ніж у героїв його полотен. Нікас Сафронов входить в список 100-а провідних художників світу 20-21 століть, за ексклюзивний авторський стиль «Dreаm vision» його ім'я занесено до Книги рекордів Гіннеса, крім цього носить почесне звання - «Жива Легенда».
Творчість Нікаса Сафронова, як і сама особистість визиває море критики. І не завжди позитивної. Його називають «шоуменом», за те, як він скандально просуває своє мистецтво в маси. Звісно, така слава теж залишає відбиток на поглядах художника.
Відкрили виставку вузьким колом: місцеві художники, викладачі образотворчого мистецтва, відомі херсонці, журналісти. Ті, хто високо оцінить творчість відомого художника Нікаса Софронова.