• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

03:14Молодь.ua

03:14Підсумки тижня

Понеділок

Погода у Херсоні на тиждень

06.12.2021

07:59

Джерело: Журналіст – Гундоріна Олександра
22.08.2013

Новий навчальний рік – нові правила

Новий навчальний рік – нові правила. З першого вересня на українських школярів чекає ряд нововведень. Так, приміром, другокласники почнуть вивчати новий предмет «Сходинки до інформатики», а з першокласників не вимагатимуть домашніх завдань. Такі зміни передбачено програмою про нові державні стандарти базової і повної загальної середньої освіти.
Торкнулися нововведення і п’ятикласників, які з початку навчального року вивчатимуть другу іноземну мову. Приміром, якщо до цього їм викладали англійську, то починаючи з п’ятого класу до неї додасться німецька, французька, або інша мова. Яка саме – вирішуватимуть в управлінні освіти, з огляду на можливості школи. Експерти заспокоюють: у батьків та учнів для хвилювань немає жодних причин.
Майбутніх викладачів відповідно до нових стандартів виші почали готувати ще з минулого року. На тих же педагогів, які вже працюють, чекає підвищення кваліфікації.
У Міністерстві освіти України сподіваються, що з провадженням нових держстандартів, значно підвищиться якість освіти у школах та у випускників з’явиться більше шансів вступити до більш престижних вишів.