06.12.2021

07:21

13.08.2013

Вже десять турнірів літнього сезону провів херсонський тенісний клуб.

У рамках кубку було проведено два змагання для аматорів 25 плюс та відкрита турнірна сітка для тенісистів, які беруть участь у професійних змаганнях. У перший день аматори грали груповий турнір, визначаючи 16-ть учасників фінального турніру. Переможцем турніру став самий віковий учасник змагань 66-ти річний Віктор Малицький з Миколаєва, який успішно виступив у груповому турнірі, а потім по черзі переграв усіх своїх суперників. У фінальному поєдинку Віктор з рахунком 8:4 переграв лідера рейтингу Анатолія Якубу. У поєдинку за третє місце Сергій Сікорський з рахунком 8:3 виграв у Олега Позднякова. Також спеціальними призами були відзначені Сергій Гейко, що зайняв п'яте місце, Дмитро Марков, який показав дев'ятий результат і Олександр Мальчук, який став кращим у другій частині турнірної таблиці. У турнірі, в якому грали діючі спортсмени переможцем став Данило Домнінский. Наприкінці серпня в Лазурному відбудеться черговий турнір під назвою "Чорноморська хвиля", ще два турніри літнього сезону будуть зіграні у вересні, а в жовтні буде проведено підсумковий турнір "Мастерс", у якому візьмуть участь 12 кращих тенісистів рейтингу. На сьогодні лідером рейтингу залишається Анатолій Якуба, на друге місце вийшов Денис Васюк, третій Дмитро Червинський з Миколаєва.