• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

06:35Казковий острів

03:14Молодь.ua

03:14Підсумки тижня

Понеділок

Погода у Херсоні на тиждень

06.12.2021

08:06

Джерело: Журналіст – О.Бунчук
3.07.2013

Херсонці зазнають лиха через негоду

Так від потопу потерпають мешканці Житлоселища. Кадри, що ви бачите на екрані – надіслав телеглядач. Він зняв на мобільний телефон ріки води по вулиці Садовій, Доброхотова, Овражній.
У своїх бідах люди звинувачують, насамперед, будівельників, які прокладаючи дорогу зробили її за рівнем вищою. Є канал для стічних вод, але той не справляється. По-перше вода тече майже з усього району, по-друге, він забитий купою побутового сміття.
З наслідками стихії, як кажуть херсонці, доводиться боротися роками, і що найстрашніше поодинці. Незважаючи на те, що проблема давня, допомогти людям ніхто не поспішає.
Хто і що повинен робити ми спробували з’ясувати в комсомольській райраді. Там підтвердили, що потоп пов'язаний із рівнем дороги. Однак, здебільшого згущує фарби сміття, яке у великій кількості викидають херсонці. Після звернень знімальної групи ТРК ВТВ плюс до Комсомольської райради, на місце потопу прибули спеціалісти – допомогли місцевим жителям з прочисткою труби. Однак все це до першого дощу. У районній раді розуміють, необхідні більш витратні методи.
Однак, все це тільки плани. Які дещо під сумнівом.
Садова, Доброхотова, Озерна, Проточна, Причальна - вулиць, які потерпають від потопів лише у Комсомольському районі Херсона - 12-ть. Тут людям плавати в морях та океанах на власних городах доводиться чи не щонеділі.