• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

14:55Телесеріал

15:45Програма "Глобал 3000"

16:15Інстинкт самозбереження

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

23.01.2022

14:57

27.06.2013

Автомобільний слалом у Херсоні

Тут зібралися кращі гонщики області. Для них – 2-ий етап Відкритого Кубку товариства сприяння обороні України з автомобільного слалому. Всього на шалені гонки зібралися 23-и екіпажі.
Організатори заходу – Автомобільна Федерація України, автомобільний клуб «Херсон», Новокаховський Автоклуб «NK-Auto», «Auto Syndicate Club». Спонсор змагань - концептуальний автосалон "Volkswagen" Центр Херсон.
Відкритий кубок організовано на території "Volkswagen" Центр Херсон. Тому слаломна фігура, яку долають учасники, дещо відрізняється: вона менша, проте не легше ніж зазвичай. Круті повороти, змійки, розвороти на 180 градусів заднім і переднім ходом.
Хтось не втрапив у поворот, хтось збив фішки, за що отримав штраф, хтось не вклався в часі. Автомобілістам не позаздриш. Юлія серед учасників змагань – єдина дівчина. Та, як каже, це її не бентежить. На автослаломі – не новачок, тому навіть серед чоловіків відчуває себе впевнено.
Маневрували учасники на автомобілях різних марок. Та як кажуть, на автослаломі, головне не клас авто, а майстерність водія. Це підтвердив переможець змагань – Федір Андрющенко.
В рамках відкритого Кубку по автослалому планується провести 4-ри етапи змагань в найбільших районних центрах Херсонської області. Зокрема, в Цюрупинську, Складовську та Каховці.