06.12.2021

07:26

13.05.2013

Херсонський пісок для українського пляжного волейболу.

На церемонію відкриття чемпіонату зібралося багато людей, як тих що приїхали спеціально подивитися на волейбольні поєдинки та і тих хто просто відпочивав на березі Дніпра. У основній сітці чоловічого турніру змагалися 26 команд, у жіночому турнірі 17. В основному турнірі після двох поразок команди припиняли боротьбу. У чоловічому турнірі не було рівних лідерам рейтингу Валерію Самодаю з Сум та Сергію Попову з Запоріжжя. Після першого туру в їхньому активі по 20 очок у кожного. Друге місце у кримської пари Костянтина Медяника та Миколи Бабіча. Бронзові призери Ярослав Гордєєв та Едуард Резнік з Запоріжжя. Краща херсонська пара у складі Дмитра Семена та Максима Данчука посіла тринадцяте місце, набравши 12 рейтингових очок. У жіночому турнірі перше місце підкорилося міжнародній парі Марині Самодай з Сум та Катерині Карапіщенко з російського Краснодару. У фіналі вони переграли південний дует Олександру Міщенко з Херсона та Ольгу Колеснікову з Миколаєва. Третє призове місце виборола київсько-дніпропетровська пара Іна Махно та Ангеліна Лесуненко. Окрім спортсменів з України та Росії у змаганнях приймав участь пляжний волейболіст з Республіки Казахстан Алексей Кулініч він посів п’яте місце. Цього сезону у чемпіонаті буде зіграно чотири тури, окрім Херсона змагання відбудуться у Саках, Черкасах, нашому Лазурному та фінал у Саках. А наприкінці червня у Херсоні відбудеться чемпіонат України серед спортсменів віком до 16 років.