30.11.2021

08:34

1.05.2013

Бронзова «Дніпрянка»!

Два останні домашні поєдинки чемпіонату «Дніпрянка» зіграла вдома проти криворізької «Спарти». В перший день херсонки перемогли своїх суперниць з різницею у десять м’ячів 31:21, після першого тайму була нічия 12:12. Головний конкурент нашої «Дніпрянки» у боротьбі за бронзові нагороди «Податкова Академія» поступилася лідеру чемпіонату ужгородським «Карпатам» 28:35. Останню гру другого етапу нашій команді було необхідно вигравати а у разі поразки «Податкової» наша команда достроково забезпечувала собі бронзові нагороди. Впевнено херсонські гандболістки розпочали другий матч, після першого тайму 23:11. У другому таймі наша команда розслабилася і програла його 10:13, але у підсумку загальна перемого 33:24. «Податкова» програла і другий матч «Карпатам» 26:37. Таким чином херсонська «Дніпрянка» перед останнім туром достроково забезпечила собі перші в історії херсонського гандболу медалі чемпіонату України – «Дніпрянка» бронзовий призер жіночої Суперліги. Вітаємо, у першій половині травня херсонська команда зіграє шість останніх матчів чемпіонату