30.11.2021

08:42

11.04.2013

Перевага «Дніпрянки »скорочується.

Херсонки у нинішньому сезоні мають реальні шанси вперше в своїй історії стати призером національного чемпіонату. «Дніпрянка» в останньому турі грала проти чемпіонок України, лідера нинішнього сезону ужгородських «Карпат». У першій половині чемпіонату суперники вже тричі грали один проти одного. У з’їзному турі перемогли чемпіонки 35:27, матчі першого кола також не принесли смаку перемоги херсонській команді, ще дві поразки 23:35, та 23:30. І тепер два матчі у Херсоні. Перший тайм дебютної гри туру закінчився перевагою «Карпат» у чотири м’ячі 17:13, у другому таймі перевага була збільшена і у підсумку 32:25, на користь лідера. У другий день після першого тайму була надію на більш пристойний результат, у нашої команди відставання лише в один м’яч 15:16, але другий тайм довів, що на сьогодні наша молода команда ще не в змозі на рівних грати проти лідера – 20:37. В інших матчах Суперліги команда «Податкової Академії» двічі переграла київський «Спартак», а львівська «Галичанка» була в два рази сильніше за миколаївський «Реал». До закінчення другого кола «Дніпрянка» зіграє ще шість матчів; проти «Реала», київського «Спартака» та криворізької «Спарти», після чого відбудеться останній тур, який остаточно розставить команди по своїх місцях. Шанси «Дніпрянки» на бронзовий сезон залишаються надійними.