30.11.2021

07:14

12.03.2013

Вирішальні матчі кубкового турніру.

У Малому кубку «Морська Академія» грала проти «Барси». На початку матчу капітан «Барси» Дмитро Олейніков вивів свою команду вперед, але потім моряки завдяки точним ударам Бутенко, Єрьоменко, Арутюняна та Мельніка закінчили перший тайм на свою користь 4:1, у другому таймі Дубровний збільши перевагу своєї команди, гравцям «Барси» вдалося зменшити відставання, відзначились Рєкунов та Нестеренко у підсумку 5:3 на користь «морських академіків». «Грінлайф» на останній хвилині уникнув поразки від «Легіону», нічия 3:3. У Великому кубку обидва матчі закінчилися перемогою однієї з команд. «Резтех» з рахунком 6:3 переграв будівельників, а херсонські енергетики грали проти таксистів. На другій хвилині Олександр Грушко вивів таксистів вперед, але потім двічі відзначилися енергетики Олександр Муковозов та Сергій Гладкий, наприкінці матчу Віталій Дієв зрізав м’яч у власні ворота і з рахунокм 3:1 перемогу святкували енергетики. Тепер на команди чекають матчі відповіді, і поки ще всі команди зберігають шанси на вихід у фінал. Фіналісти будуть визначені за сумою очок, набраних у двох матчах..