06.12.2021

08:13

13.02.2013

Як у Олімпійському фіналі.

За напруженням пристрастей фінал нагадував найбільші міжнародні змагання рівня чемпіонатів світу та олімпійських ігор. У першій півфінальній парі зійшлися «Галант» з Чаплинки і команда із Виноградова Цурупинського району. Господарі майданчика перемогли у трьох партіях і стали готуватися до головного матчу. У іншому півфіналі фаворит турніру «Агро-Спорт» з Антонівки Скадовського району грав проти команди «Бабай» з Чорнобаївки, саме чорнобаївцям на попередньому етапі вдалося завдати єдиної поразки антонівцям. Нинішній півфінал нагадував сенсаційну перемогу «Бабая», після перших двох сетів фаворит програє, але третю та четверту партію аграрії виграли і все вирішувалося у п’ятому сеті, до десятого очка команди поперемінно виходили вперед, але в кінці партії сказався досвід «Агро-Спорту», до речі це єдина команда нашої області, яка грає у чемпіонаті України серед аматорів. Отже команда з Антонівки у фіналі. В матчі за трете місце «Бабай» переграв молоду та перспективну команду з Виноградова. Фінальний матч зібрав велику кількість вболівальників, все ж таки у фіналі своя рідна команда. Першу партія впевнено виграє «Галант», у другій з великою перевагою перемагає «Агро-Спорт», у третьому сеті перевага «Галанта», здавалося, що чемпіон виявиться у п’ятисетовому поєдинку, але волейболісти з Чаплинки вирішили не відкладати справу до п’ятої партії і впевнено переграли свого суперника у підсумку 4:1 и «Галант» завоював титул найсильнішої волейбольної команді Херсонської області. .