08:39

Джерело: Журналіст – Андрій Капріора
2.10.2012

Кубок України з волейболу

Сьогодні вони приходять на тренування не як звичайні волейболісти. Нещодавно команда ветеранів «Динамо» здобула звання володаря Кубка України. Напочатку свого спортивного шляху, а це більше 20 років тому, колишні співробітники МВС вигравали міські та обласні турніри, але на всеукраїнських не могли взяти жодної партії. Поступово, завдяки наполегливості та регулярним тренуванням, почали з’являтися результати. Динамівці вже не вперше штурмують найпрестижніші ветеранські змагання, які щороку проходять у Криму. У 2002-му херсонці повернулися з бронзою і лише в 2012 -му здобули омріяний трофей.
Віталій Кривошеїн
Цьогоріч до Алушти з’їхалося більше 100 команд. У категорії 55+, де виступають наші ветерани, за кубок боролися 13 колективів. Складними ігри видалися проти хмельницьких та бердянських волейболістів, але найбільшою перешкодою стали севастопольці - чемпіони минулого року. За словами самих гравців, ця перемога стає ще вагомішою і тому, що вдалося переграти команди, які складаються з олімпійських чемпіонів, призерів європейських та світових турнірів. Після такого тріумфу херсонці не приховують своїх амбіцій і націлені на міжнародний рівень. Хоча тут є свої «але».
Олександр Чигринцев
Протягом року динамівці беруть участь у середньому в 15 турнірах, які проходять по всій Україні. Тепер вже у статусі володарів кубку до нових змагань їм доведеться підходити ще відповідальніше. Начасі команда готується до великого турніру, який відбудеться в листопаді місяці в сусідньому Миколаєві.