• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

10:00Підсумки тижня

10:30Погода

10:35Х/ф "Мости округу Медісон&q ...

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

17.02.2019

10:02

Джерело: Журналіст – Олександра Бунчук
15.05.2012

Колискові із любов’ю

Хтось трохи похмурий, хтось спокійний, а в когось на обличчі легка посмішка. Які ще емоції під час сну можна побачити в дитини - знає вихователь дитсадку Ганна Пономарьова. Все що бачить, дівчина зупиняє на мить прицілом фотокамери. Останні її роботи - чарівний світ дитячого сну. Знімки фотограф представила на персональній виставці в обласній бібліотеці імені Гончара.

Фотографія та колискова – подружжя Пономарьових презентували справжній мистецький проект. Окрім фотографій на заході представили диск із авторськими колисковими.
Двадцять дитячих фотокарток та 12-ть колискових пісень. До роботи над проектом залучилися усі небайдужі творчі люди. Підготовка тривала декілька місяців. Слова та музику для колискових написав сам Олексій Пономарьов. Як каже, роботи було багато, аби зберегти особливість українськими колискових, довелось навіть ознайомитися з традиціями пісень такого жанру.
Одну із колискових виконала Олена Арбіч. Дівчина каже, цей жанр пісень дуже відмінний від інших, тому й співати трохи складніше. Зазначає, разом з колисковою хочеться передати всю ніжність, тепло та любов свого серця.