• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

14:55Телесеріал

15:45Програма "Глобал 3000"

16:15Інстинкт самозбереження

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

23.01.2022

15:13

Джерело: Журналіст – Ірина Домащенко
8.05.2012

Переможцям присвячується! Як шанують ветеранів у Херсоні

З головної театральної сцени області звучать пісні війни – пісні Перемоги. У залі – ветерани Херсонського суднобудівного заводу, Комсомольського району, а також з області – Білозерського. В пам’яті чи не кожного з них – роки війни та відбудова зруйнованого міста. Після тих тяжких часів багато хто з них свою долю пов’язав з Херсонським суднобудівним заводом. Підприємству ці люди поважного віку з медалями та георгіївськими стрічками на грудях присвятили не одне десятиліття.

Генеральний директор Херсонського суднобудівного заводу Василь Федін вітає ветеранів зі святом. Як каже – рішення подарувати цей концерт приймали всім колективом. Адже важливо не тільки вшановувати ветеранів, а й підтримувати у людей відчуття причетності до подій минулої війни, яка зачепила багато країн світу.
Подібні заходи для ветеранів від колективу Херсонського суднобудівного заводу звісно ж – не перші та не останні. Генеральний директор пояснює чому….
І такі тези ветерани підтримують. Всі присутні на концерті у гарному настрої. А подарунки обов’язково збережуть. На пам'ять.