• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

19:50Дивний сад

20:25Мовою зорь

20:45Мистецтво поза часом

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

28.11.2021

20:18

4.05.2012

«Бій за Україну. Стратегія перемоги»

Під таким девізом відбувся IX (дев’ятий) Всеукраїнський з'їзд Політичної Партії УДАР Віталія Кличка. На захід до Запоріжжя прибули близько шестисот делегатів із усіх регіонів України. На з'їзді прийняли остаточне рішення про майбутнє політсили - на парламентські вибори йти окремо від інших опозиційних партій. Крім цього, вирішили не створювати союз з правлячою партією та її сателітами.

Як зазначив Віталій Кличко, пріоритети партії «УДАР» залишаються незмінними: зокрема, забезпечити гідність людини, гарантувати захист її прав і свобод, а також поставити владу під контроль суспільства. Однак лідер партії наголосив, аби кардинально змінити ситуацію в країні, необхідно сформувати сильну команду, яку мають складати ініціативні люди та досвідчені фахівці. Тому на з’їзді проголосували за створення Молодіжного крила партії та Координаційної ради. Найближчим часом мають визначитися з членами Політради.
Наш регіон на з’їзді у Запоріжжі представили 26-ть делегатів. 22 наших земляка - керівники районних партійних осередків і четверо, лідери обласного рівня. Як підкреслив голова Херсонської обласної організації партії УДАР Михайло Фабрін, ця зустріч дуже плідна. Адже рішення, що прийняли на з’їзді – перший крок на шляху до сформування подальшого плану дій по кожному регіону.
Делегати ІХ з'їзду партії «УДАР» схвалили Звернення до громадян України. В ньому закликали кожного обов’язково прийти на вибори.