• Херсон

Зараз на екранi

ТВ програма

14:35Продовження х/ф

14:55Телесеріал

15:45Програма "Глобал 3000"

Неділя

Погода у Херсоні на тиждень

23.01.2022

14:36

Джерело: Журналіст – Олександра Бунчук
9.04.2012

У Херсоні ярмарок до Великодня

Сьома година ранку, а в Херсоні на чотирьох торговельних майданчиках – ніде яблуку впасти. Мешканці міста скупляються напередодні Великодня. В надії зекономити, люди поспішають на сільськогосподарський ярмарок. Яйця, овочі, м'ясо та риба – біля найпопулярніших товарів одразу влаштувалися довжезні черги.

На цей раз, свою продукцію городянам запропонували 230-ть підприємств із 18-ти районів області. У порівнянні з попередніми ярмарками, кількість підприємств-учасників значно зросла. Як помітили херсонці, ціни нижчі за ринкові середньому на 30 – 50%. Зокрема, літр молока коштував 5 гривень, а кілограм картоплі чи моркви – 80-ят копійок, цибуля по 45, а десяток яєць можна було придбати за вісім гривень.
Мікрорайон «Другий Таврійський» - одне з найбільших скупчень людей біля дванадцятиметровою фурою з овочевою продукцією. Товар привезли з Нової Каховки. За декілька годин люди розкупили все привезене. Як кажуть, ціна влаштовує, і якість товару приємно вражає.
Аби перевірити асортимент представленої продукції та її відповідність попиту споживачів, до торговельних майданчиків прибули голова Херсонської облдержадміністрації Микола Костяк та міський голова Володимир Сальдо.
Гарного настрою відвідувачам ярмарку додавали майстри мистецтв і аматорські колективи області. І хоча захід тривав лише один день, в обласній адміністрації повідомили, наступний розширений ярмарок відбудеться 28 квітня.